Versenyek

TANULMÁNYI VERSENYEK

TANULMÁNYI VERSENYEK

2010/2011 tanév

TANULMÁNYI VERSENYEK 2010/2011 tanévben

EGYÉNI VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny megnevezése Felkészítő tanár Elért helyezés
Nagy Richárd 10.H OSZKTV  Informatika Kapitány Gábor 92.
Klopcsek Dóra 3/13.J Szakma Kiváló Tanulója Verseny- pék-cukrász Pappné Kollár Edit, Mészáros Istvánné (Karamell Kabinet) 12.
Radics Richárd 3/13.I Szakma Kiváló Tanulója Verseny-szerkezetlakatos Sófalvi István, Heipl Ferenc (Budamobil-Cargo) 8.
Szujer József 10. D TIT Országos Számítástechnikai Verseny 9-10. évfolyam Baksa László 34.
Kalla Viktória 12.C OKTV Magyar nyelv Gesztesi Tímea 19.
Kalapos Csenge 12.B VII. Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny Fekete Imre, Balogh Gáborné, Bogdánné Fekete Ágnes 6.
Hammer Erika 12.B VII. Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny Fekete Imre, Balogh Gáborné, Bogdánné Fekete Ágnes 16.
NÉV Osztály Régiós verseny megnevezése Felkészítő tanár Elért helyezés
Nagy Richárd 10.H OSZKTV  Informatika Kapitány Gábor 9.
NÉV Osztály Megyei verseny megnevezése Felkészítő tanár Elért helyezés
Pócsai Regina 11.F Édes Anyanyelvünk Nyelvhasználati Verseny Mácsai Diána 2.
CSAPAT VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny megnevezése Felkészítő tanár Elért helyezés
Antóni Dalma
Buknicz Eszter
Balogh Dezső
Balogh Dávid
Fekete Roland
Szabó Attila Cezary
11.A
11.A
11.B
11.A
11.A
11.A
„Integráció és Biztonság” országos vetélkedő Dr. Hábermayer Tamás 2.
Engert Szabolcs
Fazekas István
Nagy Zoltán
12. D Energetikai Szakkolégium Tanulmányi Versenye Ratter Marianna 9.
Ágoston Károly 
Balogh Dezső 
Balogh Dávid 
Kiss Balázs 
Wiedner Martin
12.A
11.B
11.A
12.A
12.A
VII. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny Baranyai Pál, Fekete Imre, Tamaskó-Komjáti Anett 29.
NÉV Osztály Megyei verseny megnevezése Felkészítő tanár Elért helyezés
Antóni Dalma, 
Balogh Dávid,
Fekete Roland, 
Szabó Attila Cezary
11.A Megyei katasztrófavédelmi verseny   4.

 

A lap tetejére

 

2009/2010 tanév

TANULMÁNYI VERSENYEK 2009/2010 tanévben

EGYÉNI VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny 
megnevezése
Elért 
helyezés
Felkészítő 
tanár
Fodor Annamária 3/13.J Szakma Kiváló Tanulója Verseny - nőiruha-készítő 2. Jánosi Györgyné,
Facskó Jánosné
Bóna Nikoletta 3/13.H Szakma Kiváló Tanulója Verseny - pék-cukrász 3. Pappné Kollár Edit
Kukovecz Rita 3/13.J Szakma Kiváló Tanulója Verseny - nőiruha-készítő 7. Jánosi Györgyné,
Facskó Jánosné
Kálóczi Bence Gergő 3/13.G Szakma Kiváló Tanulója Verseny - szobafestő-mázoló és tapétázó 7. Kacsala Sándor
Balázs János 10.I Országos Közismereti Tanulmányi Verseny magyar nyelv és irodalom 9. Litavecz Pálné
Szalay Tamás 12.A VI. Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny 11. Fekete Imre, Balogh Gábor, Merkella Krisztina
Csorba Szandra 12.A VI. Országos Középiskolai Rendészeti Tanulmányi Verseny 23. Fekete Imre, Balogh Gábor, Merkella Krisztina
Kalla Viktória 11.C OKTV Magyar nyelv 33. Gesztesi Tímea
NÉV Osztály Megyei verseny 
megnevezése
Elért 
helyezés
Felkészítő 
tanár
Pócsai Regina 10.F Implom József helyesírási verseny-szakközépiskolai kategória 3.  
Balázs János 10.I Implom József helyesírási verseny-szakiskolai kategória 3.  

 

CSAPAT VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny 
megnevezése
Elért 
helyezés
Felkészítő 
tanár
Lévai János 9.B Középiskolások Közlekedésbiztonsági Kupája 2.  
Kerekes Viktor 12.C Országos Disputa (vita) Verseny 6. Lakatosné Nyíri Anett,
Matos Józsefné
Decsák Péter 12.C
Szabadi Szilveszter 11.A
Pincszés Alexandra 12.C Országos Disputa (vita) Verseny 7. Lakatosné Nyíri Anett,
Matos Józsefné
Németh Mónika 12.C
Györgye Dzsenifer 12.C
Hammer Erika 11.B Országos Disputa (vita) Verseny 9. Lakatosné Nyíri Anett,
Matos Józsefné
Kalapos Csenge 11.B
Bálint Vilmos 11.B
Csorba Szandra 12.A VI. Országos Középiskolai Rendészeti Csapatverseny 23. Fekete Imre
Mercs Ádám 12.A
Bányai Tamás 12.A
Kovács István 12.A
Hoffer Fanni 12.A
NÉV Osztály Megyei verseny 
megnevezése
Elért 
helyezés
Felkészítő 
tanár
Fekete Roland 10.A Katasztrófavédelmi Verseny 5. Fekete Imre
Szabó Attila Cezary 10.A
Balogh Dávid 10.A
Takács Dániel 10.A

 

A lap tetejére.

2008/2009 tanév

TANULMÁNYI VERSENYEK 2008/2009 tanévben

EGYÉNI VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny megnevezése Elért helyezés
Schultz Diána 2/12.J OSZKTV matematika-fizika 8.
Horváth Evelin 2/12.J OSZKTV Matematika- fizika 15.
NÉV Osztály Régiós verseny megnevezése Elért helyezés
Schultz Diána 2/12.B OSZKTV Matematika- fizika 3.
Horváth Evelin 2/12.J OSZKTV Matematika- fizika 3.
Sztázics Tamás 10.G OSZKTV Matematika- fizika 13.
Árvai Anita 10.H OSZKTV Matematika- fizika 8.
Németh Bettina 3/13.H SZKTV fodrász 16. szakmai vizsga írásbeli részét nyerte
Papp Zoltán 3/13.G SZKTV vízvezeték és központifűtés szerelő 18. szakmai vizsga írásbeli részét nyerte
Balaton Tünde 3/13.H SZKTV fodrász 22. szakmai vizsga írásbeli részét nyerte
NÉV Osztály Megyei verseny megnevezése Elért helyezés
Kalla Viktória 10.C Implom József helyesírási verseny 2.

 

CSAPAT VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny megnevezése Elért helyezés
Herczeg Ákos 12.A V. Országos Rendészeti csapatverseny 20.
Horváth Evelin 11.A
Horváth Zoltán 11.A
Petykó Kornél 12.A
Kristóf Ádám 12.A
   
NÉV Osztály Megyei verseny megnevezése Elért helyezés
Forgó Dávid 2/12.I Elsősegély nyújtó verseny 2.
Logó Milán 2/12.I
Pék Barnabás 2/12.I
Pusztai László 2/12.I
Crisan Ioana 12.A Megyei katasztrófavédelmi csapatverseny 5.
Király Kitti 12.A
Papp István 12.A
Tiszai Gábor 12.A

 

A lap tetejére.

2007/2008 tanév

TANULMÁNYI VERSENYEK 2007/2008 tanévben

 

EGYÉNI VERSENYEK
NÉV Osztály Országos verseny megnevezése Elért helyezés
Fehér Gábor 2/12.B Szakma Kiváló Tanulója Pék 3.
Fehér Gábor 2/12.B OSZKTV Matematika- fizika 1.
Dabis Ágnes   Szakma Kiváló Tanulója Pék-cukrász Szakmunkás bizonyítványt kapott
NÉV Osztály Régiós verseny megnevezése Elért helyezés
Fehér Gábor 2/12.B OSZKTV Matematika- fizika 1.
Farkas Tibor 10.B OSZKTV Matematika- fizika 16.
Horváth Evelin 1/11.D OSZKTV Matematika- fizika 14.
Posztobányi István 10.C OSZKTV Matematika- fizika 11.
Schultz Diána 1/11.D OSZKTV Matematika- fizika 6.
CSOPORTOS VERSENYEK
NÉV Osztály Megyei verseny megnevezése Elért helyezés
Forgó Dávid 2/12. I Elsősegély nyújtó verseny 2.
Logó Milán 2/12. I Elsősegély nyújtó verseny 2.
Pék Barnabás 2/12. I Elsősegély nyújtó verseny 2.
Pusztai László 2/12. I Elsősegély nyújtó verseny 2.

 

A lap tetejére.

6300 Kalocsa, Asztrik tér 5-7.
Tel.: 78/461-600 / Fax: 78/461-178
E-mail:Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.


Bajai Szakképzési Centrum központi weboldala:
http://bajaiszc.hu/

Bajai Szakképzési Centrum – Felnőttoktatás/Felnőttképzés
http://bajai.szcentrum.hu/

 

ekréta